U19 Puan

OGBMAYAVP
1.ESENLER EROKSPOR107302552024
2.SARIYER106312291321
3.BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.103341513212
4.CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR103341421-712
5.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.102261019-98
6.BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.10127726-195

U19 Fikstür

HaftaEv SahibiSkorKonuk Takım
1ESENLER EROKSPOR2-1BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
2BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.1-3BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
3SARIYER6-0BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
4BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.1-1EDİRNESPOR
5BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.3-1BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
6BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.0-6ESENLER EROKSPOR
7BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.0-1BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
8BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.1-2SARIYER
9CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR1-1BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
11ESENLER EROKSPOR2-0BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
12BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.-BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
13SARIYER-BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
10BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.-BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
14BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.-CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
15BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.-BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
16BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.-ESENLER EROKSPOR
17BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.-BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
18BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.-SARIYER
19CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR-BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.

VİZYONUMUZ

Beyoğlu Yeni Çarşı Futbol Kulübü Anonim Şirketi olarak amacımız ;
Profesyonel liglerde yer almak ve futbol akademimizden yetişen oyuncuların profesyonel takımlarda oynamalarını sağlayarak Türk futbolunun gelişimine katkı sağlamaktır.

U19 Teknik Kadro

Ufuk ISKENDER

Gençlik Geliştirme Program Teknik Sorumlusu - U19 Teknik Sorumlusu

Öner ŞEN

U19 Antrenörü

Haftalık Maç Programı

1.HAFTA
3 Eylül 2022 Cumartesi
FATSA BELEDİYESPORSAPANCA GENÇLİKSPORFATSA İLÇE STADI16:00
ARTVİN HOPASPOREFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜHOPA İLÇE STADYUMU16:00
MUŞ 1984 MUŞSPORBERGAMA BELEDİYESPOR 16:00
KEPEZ BELEDİYESPORERBAASPOR 16:30
AKHİSARSPORARGUVAN BELEDİYE SPORSPOR TOTO AKHİSAR STADI17:00
4 Eylül 2022 Pazar
68 AKSARAY BELEDİYE SPOROSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜAKSARAY DAĞILGAN STADI16:30
NİĞDE ANADOLU FKBEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAAL. A.Ş.NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR16:30
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜSİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOROSMANLI STADI16:30
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.BURSA YILDIRIM SPORTEPECİK ŞENOL GÜNEŞ17:00
2.HAFTA
10 Eylül 2022 Cumartesi
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAAL. A.Ş.FATSA BELEDİYESPORMALTEPE HASAN POLAT16:30
11 Eylül 2022 Pazar
ERBAASPORBÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.ERBAA İLÇE STADI15:30
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPORNİĞDE ANADOLU FK 15:30
ARGUVAN BELEDİYE SPORMUŞ 1984 MUŞSPOR 15:30
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜARTVİN HOPASPOR7 OCAK STADYUMU15:30
SAPANCA GENÇLİKSPOR68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 16:30
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜKEPEZ BELEDİYESPOR 16:30
BURSA YILDIRIM SPORAKHİSARSPORMİNARELİ ÇAVUŞ YILDIRIM SPOR TES.16:30
BERGAMA BELEDİYESPORÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ14 EYLÜL STADI16:30
3.HAFTA
17 Eylül 2022 Cumartesi
KEPEZ BELEDİYESPOROSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 15:30
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜTEPECİK ŞENOL GÜNEŞ16:00
AKHİSARSPORERBAASPORSPOR TOTO AKHİSAR STADI16:00
18 Eylül 2022 Pazar
MUŞ 1984 MUŞSPORÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 15:00
ARTVİN HOPASPORSAPANCA GENÇLİKSPORHOPA İLÇE STADYUMU15:00
ARGUVAN BELEDİYE SPORBURSA YILDIRIM SPOR 15:00
FATSA BELEDİYESPORSİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPORFATSA İLÇE STADI15:00
68 AKSARAY BELEDİYE SPORBEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAAL. A.Ş.AKSARAY DAĞILGAN STADI15:30
NİĞDE ANADOLU FKBERGAMA BELEDİYESPORNİĞDE ÖMER HALİSDEMİR15:30
4.HAFTA
24 Eylül 2022 Cumartesi
ERBAASPORARGUVAN BELEDİYE SPORERBAA İLÇE STADI15:00
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 15:00
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜBÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.7 OCAK STADYUMU15:00
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜNİĞDE ANADOLU FKOSMANLI STADI15:30
SAPANCA GENÇLİKSPORKEPEZ BELEDİYESPOR 16:00
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜAKHİSARSPOR 16:00
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAAL. A.Ş.ARTVİN HOPASPORMALTEPE HASAN POLAT16:00
BURSA YILDIRIM SPORMUŞ 1984 MUŞSPORMİNARELİ ÇAVUŞ YILDIRIM SPOR TES.16:00
BERGAMA BELEDİYESPORFATSA BELEDİYESPOR14 EYLÜL STADI16:00
5.HAFTA
2 Ekim 2022 Pazar
ARGUVAN BELEDİYE SPOREFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 14:30
MUŞ 1984 MUŞSPORNİĞDE ANADOLU FK 14:30
ARTVİN HOPASPORSİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPORHOPA İLÇE STADYUMU14:30
68 AKSARAY BELEDİYE SPORBERGAMA BELEDİYESPORAKSARAY DAĞILGAN STADI14:30
FATSA BELEDİYESPORÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜFATSA İLÇE STADI14:30
KEPEZ BELEDİYESPORBEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAAL. A.Ş. 15:00
AKHİSARSPOROSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜSPOR TOTO AKHİSAR STADI15:30
BURSA YILDIRIM SPORERBAASPORMİNARELİ ÇAVUŞ YILDIRIM SPOR TES.15:30
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.SAPANCA GENÇLİKSPORTEPECİK ŞENOL GÜNEŞ15:30
6.HAFTA
8 Ekim 2022 Cumartesi
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ68 AKSARAY BELEDİYE SPOROSMANLI STADI15:00
BERGAMA BELEDİYESPORARTVİN HOPASPOR14 EYLÜL STADI15:30
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜBURSA YILDIRIM SPOR 15:30
9 Ekim 2022 Pazar
ERBAASPORMUŞ 1984 MUŞSPORERBAA İLÇE STADI14:30
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPORKEPEZ BELEDİYESPOR 14:30
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜARGUVAN BELEDİYE SPOR7 OCAK STADYUMU14:30
NİĞDE ANADOLU FKFATSA BELEDİYESPORNİĞDE ÖMER HALİSDEMİR15:00
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAAL. A.Ş.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.MALTEPE HASAN POLAT15:30
SAPANCA GENÇLİKSPORAKHİSARSPOR 15:30
7.HAFTA
15 Ekim 2022 Cumartesi
ARTVİN HOPASPORÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜHOPA İLÇE STADYUMU14:00
ERBAASPOREFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜERBAA İLÇE STADI14:00
ARGUVAN BELEDİYE SPORSAPANCA GENÇLİKSPOR 14:00
MUŞ 1984 MUŞSPORFATSA BELEDİYESPOR 14:00
KEPEZ BELEDİYESPORBERGAMA BELEDİYESPOR 14:30
68 AKSARAY BELEDİYE SPORNİĞDE ANADOLU FKAKSARAY DAĞILGAN STADI14:30
AKHİSARSPORBEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAAL. A.Ş.SPOR TOTO AKHİSAR STADI15:00
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPORTEPECİK ŞENOL GÜNEŞ15:00
BURSA YILDIRIM SPOROSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜMİNARELİ ÇAVUŞ YILDIRIM SPOR TES.15:00
8.HAFTA
23 Ekim 2022 Pazar
BERGAMA BELEDİYESPORBÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.14 EYLÜL STADI14:00
SAPANCA GENÇLİKSPORBURSA YILDIRIM SPOR 14:00
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜKEPEZ BELEDİYESPOROSMANLI STADI14:00
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAAL. A.Ş.ARGUVAN BELEDİYE SPORMALTEPE HASAN POLAT14:00
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜERBAASPOR7 OCAK STADYUMU14:00
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜMUŞ 1984 MUŞSPOR 14:00
FATSA BELEDİYESPOR68 AKSARAY BELEDİYE SPORFATSA İLÇE STADI14:00
NİĞDE ANADOLU FKARTVİN HOPASPORNİĞDE ÖMER HALİSDEMİR14:00
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPORAKHİSARSPOR 14:00
9.HAFTA
29 Ekim 2022 Cumartesi
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜTEPECİK ŞENOL GÜNEŞ14:00
AKHİSARSPORBERGAMA BELEDİYESPORSPOR TOTO AKHİSAR STADI14:00
30 Ekim 2022 Pazar
KEPEZ BELEDİYESPORNİĞDE ANADOLU FK 14:00
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜOSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 14:00
ARGUVAN BELEDİYE SPORSİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 14:00
ARTVİN HOPASPORFATSA BELEDİYESPORHOPA İLÇE STADYUMU14:00
ERBAASPORSAPANCA GENÇLİKSPORERBAA İLÇE STADI14:00
BURSA YILDIRIM SPORBEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAAL. A.Ş.MİNARELİ ÇAVUŞ YILDIRIM SPOR TES.14:00
MUŞ 1984 MUŞSPOR68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 14:00
10.HAFTA
5 Kasım 2022 Cumartesi
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAAL. A.Ş.ERBAASPORMALTEPE HASAN POLAT14:00
FATSA BELEDİYESPORKEPEZ BELEDİYESPORFATSA İLÇE STADI14:00
6 Kasım 2022 Pazar
NİĞDE ANADOLU FKBÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR14:00
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPORBURSA YILDIRIM SPOR 14:00
BERGAMA BELEDİYESPORARGUVAN BELEDİYE SPOR14 EYLÜL STADI14:00
SAPANCA GENÇLİKSPOREFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 14:00
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜMUŞ 1984 MUŞSPOR7 OCAK STADYUMU14:00
68 AKSARAY BELEDİYE SPORARTVİN HOPASPORAKSARAY DAĞILGAN STADI14:00
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜAKHİSARSPOROSMANLI STADI14:00
11.HAFTA
12 Kasım 2022 Cumartesi
BURSA YILDIRIM SPORBERGAMA BELEDİYESPORMİNARELİ ÇAVUŞ YILDIRIM SPOR TES.14:00
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.FATSA BELEDİYESPORTEPECİK ŞENOL GÜNEŞ14:00
13 Kasım 2022 Pazar
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜBEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAAL. A.Ş. 14:00
ERBAASPORSİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPORERBAA İLÇE STADI14:00
MUŞ 1984 MUŞSPORARTVİN HOPASPOR 14:00
AKHİSARSPORNİĞDE ANADOLU FKSPOR TOTO AKHİSAR STADI14:00
KEPEZ BELEDİYESPOR68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 14:00
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜSAPANCA GENÇLİKSPOR7 OCAK STADYUMU14:00
ARGUVAN BELEDİYE SPORÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 14:00
12.HAFTA
19 Kasım 2022 Cumartesi
68 AKSARAY BELEDİYE SPORBÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.AKSARAY DAĞILGAN STADI14:00
NİĞDE ANADOLU FKARGUVAN BELEDİYE SPORNİĞDE ÖMER HALİSDEMİR14:00
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOREFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 14:00
BERGAMA BELEDİYESPORERBAASPOR14 EYLÜL STADI14:00
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAAL. A.Ş.OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜMALTEPE HASAN POLAT14:00
SAPANCA GENÇLİKSPORMUŞ 1984 MUŞSPOR 14:00
ARTVİN HOPASPORKEPEZ BELEDİYESPORHOPA İLÇE STADYUMU14:00
FATSA BELEDİYESPORAKHİSARSPORFATSA İLÇE STADI14:00
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜBURSA YILDIRIM SPOROSMANLI STADI14:00
13.HAFTA
23 Kasım 2022 Çarşamba
AKHİSARSPOR68 AKSARAY BELEDİYE SPORSPOR TOTO AKHİSAR STADI14:00
ERBAASPORÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜERBAA İLÇE STADI14:00
BURSA YILDIRIM SPORNİĞDE ANADOLU FKMİNARELİ ÇAVUŞ YILDIRIM SPOR TES.14:00
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.ARTVİN HOPASPORTEPECİK ŞENOL GÜNEŞ14:00
SAPANCA GENÇLİKSPORBEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAAL. A.Ş. 14:00
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜSİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR7 OCAK STADYUMU14:00
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜBERGAMA BELEDİYESPOR 14:00
ARGUVAN BELEDİYE SPORFATSA BELEDİYESPOR 14:00
MUŞ 1984 MUŞSPORKEPEZ BELEDİYESPOR 14:00
14.HAFTA
27 Kasım 2022 Pazar
KEPEZ BELEDİYESPORBÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 14:00
ARTVİN HOPASPORAKHİSARSPORHOPA İLÇE STADYUMU14:00
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPORSAPANCA GENÇLİKSPOR 14:00
BERGAMA BELEDİYESPOROSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ14 EYLÜL STADI14:00
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAAL. A.Ş.MUŞ 1984 MUŞSPORMALTEPE HASAN POLAT14:00
68 AKSARAY BELEDİYE SPORARGUVAN BELEDİYE SPORAKSARAY DAĞILGAN STADI14:00
FATSA BELEDİYESPORBURSA YILDIRIM SPORFATSA İLÇE STADI14:00
NİĞDE ANADOLU FKERBAASPORNİĞDE ÖMER HALİSDEMİR14:00
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜEFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜOSMANLI STADI14:00
15.HAFTA
3 Aralık 2022 Cumartesi
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜNİĞDE ANADOLU FK 14:00
4 Aralık 2022 Pazar
AKHİSARSPORKEPEZ BELEDİYESPORSPOR TOTO AKHİSAR STADI14:00
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ7 OCAK STADYUMU14:00
BURSA YILDIRIM SPOR68 AKSARAY BELEDİYE SPORMİNARELİ ÇAVUŞ YILDIRIM SPOR TES.14:00
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.MUŞ 1984 MUŞSPORTEPECİK ŞENOL GÜNEŞ14:00
SAPANCA GENÇLİKSPORBERGAMA BELEDİYESPOR 14:00
ERBAASPORFATSA BELEDİYESPORERBAA İLÇE STADI14:00
ARGUVAN BELEDİYE SPORARTVİN HOPASPOR 14:00
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPORBEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAAL. A.Ş. 14:00
16.HAFTA
10 Aralık 2022 Cumartesi
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜSAPANCA GENÇLİKSPOROSMANLI STADI14:00
BERGAMA BELEDİYESPORBEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAAL. A.Ş.14 EYLÜL STADI14:00
KEPEZ BELEDİYESPORARGUVAN BELEDİYE SPOR 14:00
11 Aralık 2022 Pazar
ARTVİN HOPASPORBURSA YILDIRIM SPORHOPA İLÇE STADYUMU14:00
NİĞDE ANADOLU FKOSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜNİĞDE ÖMER HALİSDEMİR14:00
MUŞ 1984 MUŞSPORSİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 14:00
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.AKHİSARSPORTEPECİK ŞENOL GÜNEŞ14:00
68 AKSARAY BELEDİYE SPORERBAASPORAKSARAY DAĞILGAN STADI14:00
FATSA BELEDİYESPOREFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜFATSA İLÇE STADI14:00
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜSAPANCA GENÇLİKSPOROSMANLI STADI14:00
17.HAFTA
17 Aralık 2022 Cumartesi
BURSA YILDIRIM SPORKEPEZ BELEDİYESPORMİNARELİ ÇAVUŞ YILDIRIM SPOR TES.14:00
AKHİSARSPORMUŞ 1984 MUŞSPORSPOR TOTO AKHİSAR STADI14:00
18 Aralık 2022 Pazar
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAAL. A.Ş.ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜMALTEPE HASAN POLAT14:00
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 14:00
ARGUVAN BELEDİYE SPORBÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 14:00
SAPANCA GENÇLİKSPORNİĞDE ANADOLU FK 14:00
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜFATSA BELEDİYESPOR7 OCAK STADYUMU14:00
ERBAASPORARTVİN HOPASPORERBAA İLÇE STADI14:00
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPORBERGAMA BELEDİYESPOR 14:00
DEVRE ARASI